Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


ČLÁNKY A ZAJÍMAVOSTI » Chirurgická a nerezová ocel
Chirurgická a nerezová ocel

 

Chirurgická ocel

 

Pro svoji tvorbu často využívám chirurgický a dentální drát Osteofix na bázi Fe-Ni-Cr.

atest zdravotní nezávadnosti. Používá se ve stomatologii i chirurgii (např. na implantáty, fixaci kostí, šití šlach atp.). Splňuje všechny základní požadavky stanovné v nařízení vlády č. 336/2004 Sb.

Díky svým vlastnostem nezpůsobuje alergické reakce. Nemění svou barvu - nečerná. Je vhodný pro výrobu různých bižuterních komponentů, přívěsků a ostatních výrobků přicházejících do přímého styku s pokožkou.

Nejčastěji jej využívám na výrobu náušnicových háčků, případně i na celý šperk.

 

Obdobné vlastnosti má i chirurgická ocel s označením 316L. Někdy je nazývána jako švédská ocel. Tu však využívám pouze k výrobě řetízků a zapínání řetízků (karabinka).

 

Řetízek k přívěskům

 

 

Nerezová ocel

 

Ke svojí práci také často využívám drát z nerezové oceli. Mnou používaná nerezová ocel má atest pro stálý styk s potravinami. Je také dobře snášena alergiky.

Stejně jako Osteofix nemění barvu, je stálá.

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Elisa Brown [81.171.81.*]

23.04.2017 06:50

Elisa Brown

I discovered your Originální šperky | ManDari.cz page and noticed you could have a lot more traffic. I have found that the key to running a website is making sure the visitors you are getting are interested in your subject matter. We can send you targeted traffic and we let you try it for free. Get over 1,000 targeted visitors per day to your website. Check it out here: http://priscilarodrigues.com.br/url/v

ODPOVĚDĚT

Elisa Brown [81.171.81.*]

21.04.2017 12:46

Elisa Brown

I came across your Originální šperky | ManDari.cz website and wanted to let you know that we have decided to open our POWERFUL and PRIVATE website traffic system to the public for a limited time! You can sign up for our targeted traffic network with a free trial as we make this offer available again. If you need targeted traffic that is interested in your subject matter or products start your free trial today: http://tdil.co/3p

ODPOVĚDĚT